al design
OFERTA REALIZACJE WYCENA MEBLI KONTAKT


Meble kuchenne:

Jako jeden z głównych elementów działalności firmy, kuchnie znajdują się w kręgu szczególnych zainteresowań naszych projektantów i technologów. Oferujemy Państwu kompleksową usługę w zakresie projektu i wykonawstwa zabudowy kuchennej uwzględniającej wszelkie indywidualne potrzeby. Możliwości technologiczne jakimi dysponujemy pozwalają na swobodne, nie ograniczone niczym komponowanie własnej, niepowtarzalnej przestrzeni.

meble kuchenne

FRONTY:

W odpowiedzi na Państwa oczekiwania oferujemy szeroki wybór wykończeń frontów, stosowanych w produkowanych przez nas meblach kuchennych.

Pełna oferta wykończeń obejmuje fronty laminowane, lakierowane oraz fornirowane drewnem krajowym lub egzotycznym. Dostępne są również wszelkie wypełnienia szkłem, aluminium, czy ręcznie odlewane stopy żywicopochodne.
Oddzielną grupę stanowi ekskluzywna seria kuchni drewnianych, produkowanych z drzew krajowych według najwyższych standardów jakości:

Fronty fornirowane:

fornirowane
Fronty lakierowane:

lakierowane
Fronty drewniane:

drewniane
Fronty laminowane:

laminowane
Fronty ramkowe:

ramkowe
Produkty ABET:

abet

BLATY:

W zależności od Państwa wymagań w naszej ofercie znajduje się wybór ponad 80 kolorów blatów laminowanych w kilku dostępnych grubościach i wykończeniach. Ponadto możliwe jest też wykańczanie krawędzi zgodnie z indywidualnym zamówieniem listwami PVC, ALU lub drewnem.

Dla wymagających klientów dostępny jest bogaty asortyment granitów, marmurów oraz blatów kompozytowych: CORIAN, RAUSOLIT i PRAL.

Paleta kompozytów pral:

pral

SYSTEMY OKUĆ:

Wszystkie produkowane przez nas meble standardowo wyposażone są w okucia firmy Blum, posiadające dożywotnią gwarancję producenta.

blum

Pełna oferta frontów, blatów i akcesoriów meblowych dostępna w naszym studiu oraz u projektantów.